Cinkuoto plieno vamzdžiai - AKCIJA - GEROS KAINOS - UAB Varinukas
15748
page,page-id-15748,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
 

Cinkuoto plieno vamzdžiai

Jeigu atėjo laikas gyvenamuosiuose namuose ar buitiniams tikslams pastatytuose pastatuose pakeisti vamzdyną – profesionalai rekomenduoja tik cinkuoto plieno vamzdžius. Nepriklausomai nuo to, ar jie bus montuojami šildymo ar dujų sistemoms – cinkuoto plieno vamzdžiai, kuriuos siūlo UAB VARINUKAS – pats geriausias pasirinkimas.

Ilgametė patirtis leidžia mums pasiūlyti aukščiausios klasės produkciją už geriausiai prieinamą kainą. Kodėl verta rinktis būtent cinkuoto plieno gaminius? Kadangi:

  • Cinkuoto plieno vamzdžiai gali „išlaikyti“ labai didelio svorio apkrovas.
  • Cinkuoto plieno vamzdžiai „atlaiko“ net didesnę nei 100 laipsnių temperatūrą pagal Celsijų.
  • Cinkas puikiai apsaugo vamzdžius nuo korozijos, o tai garantuoja ilgaamžiškumą.
  • Cinkas apsaugo plieną nuo oksidacijos, taigi vamzdžiai jums kur kas ilgiau tarnaus.
  • Tai daugelį metų praktiškai pritaikomas pasirinkimas, kurį galima vadinti klasikiniu. Kuomet tik pradedama galvoti, kokios medžiagos vamzdžiai geriausiai tinka montavimo sistemoms – pasitikima cinkuoto plieno gaminiais.
  • Techninės charakteristikos, kaip tvirtumas, atsparumams aplinkos veiksniams bei ilgaamžiškumas lemia, kad žmonės ilgus metus pasitiki VARINUKAS teikiama produkcija.

VARINUKO cinkuoto plieno vamzdžiai parduodami jau daugelį metų ir tai geriausias įrodymas, jog teikiama produkcija patenkina klientus. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime patį geriausią vamzdžių variantą.

.

KLIENTAI