Sandarinimo medžiagos geros kainomis - UAB Varinukas
15855
page,page-id-15855,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
 

Sandarinimo medžiagos

Siekiant, kad santechnikos (vandentiekio), šiltinimo, vėsinimo bei dujų sistemos būtų sukurtos kuo kokybiškiau – teikiamos sandarinimo medžiagos, kurių tikslas, kad visos atliktos paslaugos ir darbai būtų ilgaamžiai ir funkcionalūs. UAB VARINUKAS suteikia visą produkciją, kurios gali reikėti proceso gamybai. Tuo pačiu siūlo savo paslaugas, kurias vykdo profesionalai. Kadangi vamzdžiai turi nuolatinį kontaktą su vandeniu – reikia pasirūpinti, kad pastarasis nesutrikdytų priemonių sistemingos veiklos.

Šepetėliai – VARINUKAS tiekiami šepetėliai užtikrina, kad vanduo neprasiskverbs vamzdžių sujungimo vietose. Tuo pačiu, jog dulkės galinčios sukelti daug problemų, nepateks į vamzdyną.

Lydmetalis – puikus pasirinkimas siekiant, kad sujungti vamzdžiai tinkamai funkcionuotų. Pastarasis išlydomas ant jungčių ir taip užtikrina dvigubą apsaugą.

Lydmetalio pasta yra užtepama ant sujungiamųjų vamzdžių. Jos pagrindinis darbas, kad sujungimai būtų kuo tvirtesni.

Teflono juostelė naudojama vandentiekio sandarinime. Funkcionali srieginiams jungimams sustiprinti. Kiekvienas pasirinkimas gali išlaikyti skirtingą slėgį ir tuo pačiu skirtingo karščio temperatūrą.

Lydmetalis strypais su sidabru gali užtikrinti dar aukštesnio lygio sandarinimo funkciją. VARINUKAS teikia plačią produkciją kiekvienam pagal poreikius.

Vario, cinko spalvos dažai pasirenkami tuomet, kai dėl kokių nors deformacijų reikia „atgaivinti“ natūralią vamzdžių spalvą. Rekomenduojamas pasirinkimas tuomet, kai vamzdžiai matomi. Tuo pačiu tai alternatyva, kuri padeda estetiškai išspręsti vamzdžių sujungimus.

Linai palengvina vamzdyno surinkimo darbus, kurie sutvirtina sujungimo vietas. Tuo pačiu linų medžiagomis sujungtas vietas, esant poreikiui, labai nesunkiai galima išardyti. Medžiaga labai ekonomiška ir nesunkiai pritaikoma buityje.

Sandarinimo siūlas LOCTITE geriausias pasirinkimas siekiantiems, kad sujungti vamzdžiai tinkamai atliktų savo funkciją. Tai pigus ir nesunkiai praktiškai panaudojamas variantas.

Kempinėlės yra dar viena sandarinimo alternatyva, kurią siūlo VARINUKAS. Teikiamas produktas yra aukščiausios kokybės ir už labiausiai prieinamą kainą. Siekiant, kad atlikti darbai būtų pačios aukščiausios kokybės – rekomenduojame pasinaudoti VARINUKAS teikia produkcija. Nes kuomet galima viską padaryti geriau – reikia tai vertinti ir pasinaudoti. Siekiant, kad atlikti darbai būtų pačios aukščiausios kokybės – rekomenduojame pasinaudoti VARINUKAS teikia produkcija. Nes kuomet galima viską padaryti geriau – reikia tai vertinti ir pasinaudoti.

KLIENTAI