Santechnika - vamzdžiai, jungtys - GEROS KAINOS - UAB Varinukas
15391
page,page-id-15391,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
 

SANTECHNIKA

Santechnika yra ta sritis, kurią sutvarkyti gali tik puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie žino, kaip galima greitai pasiekti pačią geriausią kokybę. Kol vieni mano, kad patiems pavyks puikiai susidoroti su iškilusiomis problemomis, kiti naudojasi daugiau nei 16 metų patirtį turinčia kompanija, kuri garantuoja, kad rezultatu Jūs liksite patenkintas.

VARINUKAS – aukščiausios kokybės darbus atliekanti kompanija, kuri profesionaliai vykdo šias paslaugas:

Visos minimos paslaugos yra suteikiamos Klaipėdoje ir visoje Klaipėdos apskrityje. Jeigu Jums iškilo kokių nors klausimų galinčių padėti apsispręsti – skambinkite ir pasistengsime surasti jums geriausią sprendimą.

VARINUKAS – daugiau nei 16 metų užsiima didmenine ir mažmenine santechnikos prietaisų ir jų priedų pardavimais. Jeigu ieškote kokybiško ir ilgaamžio daikto už konkurencingą kainą – tokiu atveju rekomenduojame savo produkciją!

Parduodama tik CONEX Banninger kompanijos produkcija, kuri pripažįstama kaip vienas populiariausių pasirinkimų Europoje.

Jeigu ieškote kokybės už priimtiną kainą – VARINUKAS Jūsų paslaugoms.

 • Katilų įrengimas (darbą atlieką tik aukščiausio lygio paslaugas teikiantys ir kaip pasiekti kokybę žinantys specialistai).
 • Šildomų grindų įrengimas (atsižvelgiant į lietuviško klimato peripetijas tai vis dažniau pasirenkamas variantas galintis leisti džiaugtis šiltais namais).
 • Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdyno montavimas (atliekamos profesionalios paslaugos, kuomet sumontuojamas naujas arba koreguojamas dabar esantis pasirinkimas).
 • Santechnikos prijungimas (profesionalai atlieka ir visus kitus smulkius darbus, kurie susiję su šio pobūdžio problemomis).

 

VARINUKAS teikia šiuos gaminius:

 • Variniai vamzdžiai populiarūs dėl savo universalumo. Pastarieji puikiai tinka ir vandentiekiui, ir dujoms bei šildymui. Pastarieji taip pat yra atsparūs chloruotam vandeniui.
 • Varinių vamzdžių jungtys turi labai daug pasirinkimų. Kreipkitės į mus ir mes atrasime labiausiai jums tinkantį variantą.
 • Sandarinimo medžiagos įsigyjamos tokiu atveju, kai norima būtų užtikrintam, kad visas atliekamas darbas bus pačios aukščiausios kokybės.
 • Cinkuoto plieno vamzdžiai yra geriausias pasirinkimas, kadangi jie patikimi, labai greitai sumontuojami bei vizualiai gražiai atrodantis pasirinkimas.
 • Granuliniai katilai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori paprasto ir komfortabilaus pasirinkimo pastatų šiltinimui.
 • Rutuliniai ventiliai yra naudojami geriamojo vandens bei šildymo sistemose.
 • Kolektoriai skirti vandens bei namuose esančios temperatūros reguliavimui.

KLIENTAI